vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 

Novinky

28
červenec
2017

Během velmi krátkého období se díky velkému zájmu pronajaly všechny jednotky v Byty Řehořova. V případě uvolnění bytů k pronájmu Vás budeme informovat na webových stránkách a FB profilu projektu.

Děkujeme za přízeň a přejeme krásné léto!

 
30
květen
2017

Přemýšlíte, co vše musíte stihnout, než se nastěhujete? Vybrat nábytek, zajistit firmu na jeho dovoz a montáž, koupit doplňky a drobné vybavení, naistalovat světla, zapojit myčku a pračku a pak vše s vypětím sil uklidit? Hoďte starosti s vybavením bytu za hlavu, mám pro Vás řešení! Připravili jsme pro Vás službu Vybavení bytu na klíč ve dvou variantách PREMIUM s dodáním do 5 týdnů a STANDARD s dodáním do 2 týdnů, kterou nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Více se dozvíte v sekci Vybavení nebo nás kontaktujte na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz.

Užijte si pohodlí vybaveného bytu od pohovky po vidličku!

 
25
květen
2017

Srdečně Vás zveme do nového vzorového bytu 2+kk, kde si můžete prohlédnout modelové vybavení PREMIUM a na vlastní oči se přesvědčit, že skutečně stačí nastěhovat si pouze osobní věci a můžete ihned bydlet!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz.

 
12
květen
2017

Líbí se Vám některý z bytů v našem projektu Byty Řehořova a rádi byste si přišli osobně vybrat jeden z bytů 1+kk a 2+kk k dlouhodobému nebo krátkodobému pronájmu? Neváhejte a kontaktujte nás na tel. +420 573 776 333 nebo emailu obchod@creamre.cz pro dohodnutí konkrétního termínu a času Vaší prohlídky!

Těšíme se na Vás!

 
1
duben
2017

Dnes jsme zahájili registrace k zájmu o pronájem bytů a kanceláří v domu na adrese Řehořova 4, Praha 3 - Žižkov. Dům se nachází kousek od centra města a lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. Zastávka MHD je pouhých několik kroků od budovy.

 
16
březen
2017

CREAM Home koncept představuje ekonomicky zajímavou odpověď na otázku kvalitního bydlení za výhodnou cenu. Naše domy v konceptu CREAM Home jsou vždy v atraktivní lokalitě města s plnou občanskou vybaveností, budova projde kompletní rekonstrukcí fasády (s možným zateplením), střechy, páteřních rozvodů, oken a společných prostor. Jednotky budou rovněž nabízeny po plné rekonstrukci. V současnosti dokončujeme specifikaci standardu.

 
7
únor
2017

Náš architekt Ing. arch. Lanc pro Vás připravil nové dispoziční řešení, šité na míru moderního způsobu života a současných potřeb, respektující charakter historického domu.

 
9
leden
2017

Dům, kousek od Riegrových sadů na adrese Řehořova 4, Praha 3, bude naším CREAM Home týmem zrekonstruován. Proběhne celková rekonstrukce domu a nabídneme nájemní byty a kanceláře v dispozicích 1+kk, 2+kk, 2+1.

 
Byty Řehořova - Byty podle vašich představ - Bydlete podle svých představ - Perfektně provedená komplexní rekonstrukce - Reprezentativní místo pro vaši kancelář
Lokalita - google a občanská vybavenost - Centrální část města se všemi službami na dosah
Standardy - Specifikace rekonstrukce - Objevte jedinečnost podkrovních bytů a splňte si svoje požadavky na atypický byt
Vybavení - Vybavení bytu na klíč - Vzorový byt
Kontakt - Developer - Novinky
Ochrana osobních údajů
×
Přihlášení
Pro zobrazení cen nebo stažení plánů je třeba se přihlásit. Pokud nejste registrováni, prosíme učinte tak, děkujeme.

Registrace
Registrace Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu byty Řehořova.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-rehorova.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-rehorova.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-rehorova.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-rehorova.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.