vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
2 1 3

VŠECHNY BYTY PRONAJATY!
Řehořova 4
Praha 3 - Žižkov

Bydlete podle Vašich představ
Nájemní bydlení
za dostupnou cenu

Řehořova 4
5 min do centra Prahy

Pronájem zařízených bytů a kanceláří – Praha 3, Žižkov

Byty Řehořova je nový projekt v Praze 3 – Žižkově, podle konceptu CREAM Home, jehož vizí je zprostředkovávat bydlení pomocí rekonstrukce a modernizace rezidenčních budov v atraktivních částech měst. Krásný dům z 19. století na okraji centra Prahy se nachází v místě s kompletní občanskou vybaveností a v blízkosti několika oblíbených parků – Riegrových sadů, Vítkova a Parukářky. Nabízíme zde ke dlouhodobému a krátkodobému pronájmu jednotky s kuchyňskou linkou o dispozicích 1+kk, 2+kk a 2+1 s flexibilními dispozicemi, které vám můžeme upravit na přání. Pro zájemce máme připravenou službu vybavení bytu na klíč. V nejvyšším patře domu jsou k pronájmu kanceláře a nejen jejich nájemci určitě ocení blízkost zastávek metra i tramvaje.

28
červenec

Během velmi krátkého období se díky velkému zájmu pronajaly všechny jednotky v Byty Řehořova. V případě uvolnění bytů k pronájmu Vás budeme informovat na webových stránkách a FB profilu projektu.

Děkujeme za přízeň a přejeme krásné léto!

více informací...
 
30
květen

Přemýšlíte, co vše musíte stihnout, než se nastěhujete? Vybrat nábytek, zajistit firmu na jeho dovoz a montáž, koupit doplňky a drobné vybavení, naistalovat světla, zapojit myčku a pračku a pak vše s vypětím sil uklidit? Hoďte starosti s vybavením bytu za hlavu, mám pro Vás řešení! Připravili jsme pro Vás službu Vybavení bytu na klíč ve dvou variantách PREMIUM s dodáním do 5 týdnů a STANDARD s dodáním do 2 týdnů, kterou nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Více se dozvíte v sekci Vybavení nebo nás kontaktujte na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz.

Užijte si pohodlí vybaveného bytu od pohovky po vidličku!

více informací...
 
25
květen

Srdečně Vás zveme do nového vzorového bytu 2+kk, kde si můžete prohlédnout modelové vybavení PREMIUM a na vlastní oči se přesvědčit, že skutečně stačí nastěhovat si pouze osobní věci a můžete ihned bydlet!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz.

více informací...
 
12
květen

Líbí se Vám některý z bytů v našem projektu Byty Řehořova a rádi byste si přišli osobně vybrat jeden z bytů 1+kk a 2+kk k dlouhodobému nebo krátkodobému pronájmu? Neváhejte a kontaktujte nás na tel. +420 573 776 333 nebo emailu obchod@creamre.cz pro dohodnutí konkrétního termínu a času Vaší prohlídky!

Těšíme se na Vás!

více informací...
 
 
Byty Řehořova - Byty podle vašich představ - Bydlete podle svých představ - Perfektně provedená komplexní rekonstrukce - Reprezentativní místo pro vaši kancelář
Lokalita - google a občanská vybavenost - Centrální část města se všemi službami na dosah
Standardy - Specifikace rekonstrukce - Objevte jedinečnost podkrovních bytů a splňte si svoje požadavky na atypický byt
Vybavení - Vybavení bytu na klíč - Vzorový byt
Kontakt - Developer - Novinky
Ochrana osobních údajů
×
Přihlášení
Pro zobrazení cen nebo stažení plánů je třeba se přihlásit. Pokud nejste registrováni, prosíme učinte tak, děkujeme.

Registrace
Registrace Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu byty Řehořova.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-rehorova.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-rehorova.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-rehorova.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-rehorova.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.